نمایش یک نتیجه

اینستاگرام اتمام موجودی

فرمول کسب درآمد از اینستاگرام

50,000 تومان

اینستاگرام مثل یک تلویزیون با 24 میلیون بیننده ست، ما در اینستاگرام بدون پرداخت حتی یک ریال و کاملا رایگان، می تونیم درمورد کسب و کار، محصولات و خدماتمون بازاریابی کنیم و محصولات و خدماتمون رو بفروشیم. با خودتون فکر کنید، ما در اینستاگرام می تونیم لایو بگذاریم، استوری بگذاریم، پست به اشتراک بگذاریم. این یعنی یک فرصت فوق العاده برای کسانی که می خوان کسب و کار اینترنتی داشته باشند و از این طریق کسب درآمد کنند.

فقط کافیه که فرمول کسب درآمد از اینستاگرام و بازاریابی یا اینستاگرام رو یاد بگیریم.

حراج!
اینستاگرام اتمام موجودی

کارگاه صفر تا صد اینستاگرام + تولید محتوای پولساز

300,000 تومان 150,000 تومان

درکارگاه صفرتاصد اینستاگرام + محتوای پولساز، تجربه سه ساله خودم در زمینه دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام رو در اختیارتون می گذارم و مسیر راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام و تولید محتوای پولساز، محتوایی که بتونید بوسیله آن محصولات و خدمات خودتون را بفروشید را بصورت کامل در اختیار شما قرار میدم.

شاید بگین که خوب من خودم این مسیر رو میرم و چه کاری که هزینه کنم و کلاس برم.در این که شما می تونید این مسیر رو خودتون طی کنید، شکی نیست. اما فکر می کنید چند سال باید زمان بگذارید تا همه مواردی که من در این چند سال با سعی و خطا بدست آوردم و در یک گارگاه یک روزه در اختیارتون می گذارم رو بدست بیارین؟ من بهت اطمینان میدم که با شرکت در این کارگاه و اجرای مواردی که در این کارگاه مطرح می شود، حداقل 6 ماه نسبت به کسانی که آموزش ندیده اند، جلوتر هستی.